BAŞKAN VEKİLİMİZ ARİF İLKE DÜNYAEVİNE GİRDİ


  Dünya Türkleri ve Akraba Toplulukları hizmet derneğimiz başkan vekili ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu yöneticisi iş adamı Arif Hıkmet Ilke Gamze Kıran ile sepetçiler kasrında 29/05/2016 Pazar günü yapılan  dillere destan bir düğün ile dünya evine girdi.
       Düğün töreni okunan kuran tilavetiyle açılırken Mehter takımının marşları ve Türkiyenin renklerini motive eden folklor gösterileriyle devam etti.. Nıkah törenini Beşiktas Belediye Başkanı Murat Hazneder kıyarken Çiftin şahitliklerini MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ,Ankara Eski Mılletrvekili Prof. Özcan Yeniçeri Trabzonspor'un eskifutbolcusu Fatih Tekke,Televizyon proğramcısı Seyfullah TÜRKSOY yaptı, Düğün töreni adeta ülkücü hareketi birlestiren bir organızasyona dönüştü. Çiftin Evlilik cüzdanını Ümit Özdağ Arif ilke'ye sen reis olabilirsin ama bir gerçek var evin reisı hanımdır diyerek Gamze hanıma takdim etti. Düğün Törenıne Gaziantep Miılletvekili Ümit Özdağ,Trabzonspor'un eski futbolcusu Fatih Tekke,Gazete2023 imtiyaz sahibi Müjdat Öztürk,Televızyoncu Seyfullah Türksoy,Ankara Eski Mılletvekili Prof. Özcan Yeniçeri,İstanbul eski Milletvekili İhsan Barutcu,MHP eski Tekirdağ il başkanı Yunus Meral,MHP MYK Üyesi Başbuğ Pınarbaşı, MHP istanbul il başkan yardımcısı Osman Gür,Nazif Okumuş,Selim Kaptanoğlu,MHP Fatih ve Şişli ilçe başkanları Selim Sertel ve Bayram Gölcük MHP Beyoğlu Eski İlçe başkanı Murat Doğan ve çok sayıda sivil toplum kuruluşlarının başkanları katılanlar arasındaydı.
 
Bizde Dünya Türkleri ve Akraba Toplulukları Hizmet derneği yönetim kurulu olarak değerli Kardeşimizi,Dava adamlığından zerre taviz vermeden,geleneklerimize sıkı sıkıya bağlı, muhteşem Bir Türk Düğünü ile dünyaevine girmesini tebrik ediyor,aile mutluluğunun ,dirliğinin ve birliğinin daim olmasını diliyoruz.

 

 Dünya Türkleri Akraba Toplulukları Hizmet Derneği